O Parafii

Porządek Mszy Świętych:

Msze św. niedzielne: 8.00, 10.30, 17.00, sobota: 7.00, 17.00
Msze św. w tygodniu: 7.00, 17.00 (Msza św. szkolna w czwartek 17.00)

Sakrament Pokuty: pół godziny przed każdą Mszą Świętą

Godzinki do NMP: od poniedziałku do soboty o godz. 6.30, w niedziele o godz. 7.30.

Czuwanie modlitewne: w każdy piątek o godz. 19.30.

Msze św. z modlitwą o uzdrowienie: w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.30.

Nabożeństwo do Matki Nieustającej Pomocy: w każdą sobotę po porannej Mszy Św.

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.: w każdą sobotę od godz. 16.00 do 17.00

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa: w pierwszy piątek miesiąca po porannej Mszy Św.

Nabożeństwo Fatimskie: każdego 13-tego, w miesiącach od maja do października, o godz. 19.00

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego: w każdy trzeci piątek miesiąca, po porannej Mszy Św.

Proboszcz: ks. Bogdan Rek
Kapelan Sióstr Maryi Niepokalanej:
ks. Józef Gawliczek

Dekanat: Pogrzebień
Liczba parafian:
1964

Data odpustu: niedziela po 20 września

Wieczna adoracja: 23.08.

Inne kościoły i kaplice: kaplica w domu zakonnym Sióstr Maryi Niepokalanej

Domy zakonne: Siostry Maryi Niepokalanej, ul. Abp. Józefa Gawliny 5

Inne miejscowości: Dębicz, Pogwizdów

Ulice:

Akacjowa, Bitwy Olzańskiej, Brzeska, Dębiczna, Fiołkowa, Gajowa, Abp. Gawliny Józefa, Gliniana, Handlowa, Jagielnia, Jagodowa, Kobylska, Kruczkowskiego Leona, Kpt. Myśliwca Serafina, Nad Potokiem, Nieboczowska, Olszynkowa, Pod Lasem, Pod Lipami, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Poziomkowa, Rybnicka 100-159, Sadowa, Sosienkowa, Strażacka, Torowa, Tulipanowa, Wąska, Wiatrakowa, Widokowa, Wiśniowa, Wygonowa, Wysoka, Zadębiczna, Zakładowa.

Cmentarz: parafialne 2